Contact

PREDSJEDNIK
Nikola Rubčić
Zagreb, Branimirova 27/V
mob. 098 982-4016
tel. 01 457 39 39
fax. 378 31 68
e-mail. predsjednik@sihz.hr

TAJNIK
Katica Zejnilović
Zagreb, Branimirova 27/V
mob. 098 348-515
tel. 378 31 78
fax. 378 31 68
e-mail. sihz@sihz.hr

SREDIŠNJI ODBOR GLAVNOG POVJERENIŠTVA SIHŽ-a
Mirjana Konjić, mag.iur.
– zamjenica predsjednika sindikata
– voditelj pravnih poslova
Zagreb, Branimirova 27/V
mob. 098 348-533
tel. 378 31 49
fax. 378 31 68
e-mail. mirjanak@sihz.hr

Djelatnost ZOP
Slavko Proleta
– dopredsjednik
– glavni povjerenik podružnice Vinkovci
– koordinator RV za ZOP
Vinkovci, Trg kralja Tomislava bb
mob. 098 348-548
tel. žat 833 2261
fax. 833 2361
e-mail. vinkovci@sihz.hr

Djelatnost ETP
Rade Prosenjak
– dopredsjednik
– glavni povjerenik podružnice Koprivnica
– koordinator ZNR za ETP
Koprivnica, Križevačka 69
mob. 098 348-508
tel. 888 270
fax. 888 274
e-mail. rade.prosenjak@kc.t.com.hr

Djelatnost SIT
Zdravko Kučinić
– dopredsjednik, Sekcija SIT Ogulin, Dionica SS Ogulin
mob. 099 3137 219
fax. 047 531 772
tel. 047 542 415
e-mail. zdravko.kucinic@hznet.hr

Djelatnost OSTALI
Vilko Kubičko
– dopredsjednik sindikata
– glavni povjerenik podružnice Pogoni infrastrukture d.o.o.
Zagreb, Strojarska bb
tel. 098 348 509
fax. 378 31 68

Pero Božić
– zamjenik dopredsjednika
– glavni povjerenik podružnice Slavonski Brod
– koordinator ZNR za ZOP
Sl. Brod, Trg kralja Tomislava 1
mob. 098 982 4017
tel. 934 247
fax. 033/444 946
e-mail. sbrod@sihz.hr

GLAVNO POVJERENIŠTVO SINDIKATA
Damir Vicković, dipl.inž.grad.
– glavni povjerenik podružnice Osijek
Osijek, Trg Lavoslava Ruzičke 2
mob. 098 98 23 805, vpn 41 57
tel. 031/205-155/kucni 246
žat 899 246
e-mail: osijek@sihz.hr
damir.vickovic@hznet.hr

Anđelko Šarc
– glavni povjerenik podružnice Varaždin
– koordinator ZNR za ZOP
Varaždin, Matice Hrvatske 2
mob. 098 348 499
tel.žat. 877 2494
tel. i fax 042 200 260
e-mail. varazdin@sihz.hr

Mladen Novosel
– glavni povjerenik podružnice Zagreb I
– koordinator ZNR za SIT
Zagreb, Trg kralja Tomislava 11
tel. žat 42 43
tel. i fax. 01 48 41 397
mob. 098 348-516
e-mail. zagreb1@sihz.hr

Zdenko Prelac
– glavni povjerenik podružnice Sisak
– koordinator RV za ETP
Sisak, Vatroslava Lisinskog 1
mob. 098 348-541
tel. 044/544 202
fax. 044/540 129
e-mail. sisak@sihz.hr

Ivica Krnezić
– glavni povjerenik podružnice Karlovac
Karlovac, Rajnerova 5
mob. 098 348-501
tel. 047/600 572
fax. 047/600 573
e-mail. ivica.krnezic@hznet.hr

Petar Brozović
– glavni povjerenik podružnice Ogulin
– koordinator ZNR
Ogulin, J.J. Strosmayera 10
mob. 098 348-524
tel. 822 2468
fax. 047/525 003
e-mail. ogulin@sihz.hr

Boris Šubat
– glavni povjerenik podružnice Rijeka
Rijeka, Brajdica 10
mob. 098 241 966
tel. 051/377 016
fax. 051/373 066
e-mail. rijeka@sihz.hr

Katica Dominis
– glavni povjerenik podružnice Pula
– koordinator RV za ZOP
Pula, Tršćanska 21
mob. 098 348-538
tel. 052/540 328
fax. 052/540 059
e-mail. pula@sihz.hr

Luka Runjić
– glavni povjerenik podružnice Split
– koordinator ZNR za ZOP
Split, Zlodrina poljana 21
mob. 098 348-547
tel. 021/383 505
fax. 021/490 233
e-mail. split@sihz.hr

Mato Mišić
– glavni povjerenik podružnice Knin
– koordinator RV za ZOP
Knin, Trg Ante Starčevića 1
mob. 098 348-521, 099 597 87 88
tel. 022/662 746
fax. 022/660 208
e-mail. mato.misic@hznet.hr

Andrija Marijanović
– glavni povjerenik podružnice Ploče
– koordinator ZNR za SIT
Ploče, Trg kralja Tomislava 19
mob. 098 348-534
tel. 020/685 193
fax. 020/685 193
e-mail. ploce@sihz.hr

Darko Francuz
– koordinator ZNR-Sekcija SIT Vinkovci
– dionica SS Nova Gradiška
Kolodvorska BB
tel. 035 361 621
e-mail. darko.francuz@hznet.hr

Zdravko Bat
– sindikalni povjerenik u funkciji radničkih vijeća ETP Rijeka i Split
Osijek, Trg Lavoslava Ružičke 2
mob. 098 348 528

Darko Kos
– glavni povjerenik podružnice Novska
Kolodvorska 22
tel. i fax. 044/608 250
tel. žat 859 428
mob. 091 589 4042
e-mail. darko.kos@hznet.hr

FINANCIJE, KREDITI, OSIGURANJE
Ivona Katuša
Zagreb, Branimirova 27/V
mob. 098 348-512
tel. 378 30 89
fax. 378 31 68
e-mail. ivona@sihz.hr

SKUP
Ljiljana Saić
Zagreb, Branimirova 27/V
mob. 098 348-513
tel. 378 28 00
fax. 378 31 68
e-mail. skup@sihz.hr

  • (Hrvatski) Iz medija

    Sorry, this entry is only available in Hrvatski.